EŞYA PAKETLEME

Bursa Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde size yurt dışından ithal korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarılır.

Mobilya ve Beyaz Eşyaların Demonte Monte ve Ambalajlanması
Bursa Evden Eve Nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde bursa evden eve nakliyat firmamıza özel kendi bünyemizde ar-ge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz ambalajlama hizmetini müşterimize sunmaktayız. Mobilya ve beyaz eşvalarınız taşınırken hem temiz hemde hasarsız br şekilde sarılarak taşınmış olur.

Uzman ekipler tarafından Tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız özel pıt pıt ambalajlar ile sarılır.

İkinci yerinizde Tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi ve dizaynı yapılır.

En iyi evden eve nakliyat ve ofis taşıma firması olmak için, kaliteli elemanlara, hijyenik ve korunaklı ambalajlama malzemelerine sahip olmak şarttır. Biz bu yola çıkarken, ev taşıma ve ofis taşıma sektöründe eksik konuları inceleyerek çıktık.

İnsanların arzuladığı sorunsuz ve hijyenik taşımayı size sunabilmek için taşıma sektörüne giriş yaptık. Firmamız battaniye türü ambalajlama malzemeleri kullanmaz. Hijyen ve sorunsuz taşıma genel prensibimizdir.

Şehiriçi ve şehirler arası ev taşımalarınız da Tüm eşyalarınız aynı hassasiyette taşınır. Mesafeye bakılmaz taşınan her eşya en iyi şekilde sarılır ve paketlenir. Firma olarak müşteri memnuniyetine dayalı taşıma yapıyoruz. Size hayal ettiğiniz evden eve nakliyat hizmetini sunarak müşteri ağımızı genişletiyoruz. Hiç bir şart altında eşyanızın bir tanesi bile sarılmadan araca indirilmez.

Yataklar, Baza ve Yatak Başları
Ev taşımalarınızda yatak odanızda bulunan yataklarınız demonte edilir. Yataklarınız hijyenik tek kullanımlık hijyenik streç ambalajlar ile sarılır. Yatak başı ve yanları pıt pıt ambalaj ile sarılır. İkinci evinizde yatak başı ve yanları monte edilerek yatağınız yerine yerleştirilir.

Gardolap, Komidin, Şifonyer
Gardolap içindeki ütülü kıyafetler portatif gardolabımıza kırışmadan konur. Ütüsüz kıyafetler ise türüne göre koli ve poşetlere yerleştirilir. Boşalan gardolap uzman marangozlar tarafında demonte edilir ve ambalajlanır. Yeni yerinde monte ve dizayn edilir. Gardolabınız dalında uzman marangozlar tarafından sökülür ve takılır.

Yemek Masası, Sandelyeler, Vitrin, Konsul, Yaşam Ünitesi
Yemek masanız, vitrin ve yaşam üniteniz profesyonel ekibimiz tarafından sökülür. Korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarılır. İkinci yerde ise monte ve demonte edilir. Sandalyeleriniz boyutlarına göre tek tek veya ikili olarak sarılarak ambalajlanır.

Koltuk Takımları
Koltuk takımlarınızın yanları sökülür ve küçülmesi sağlanır. Önce streç ambalaj ile hijyenik şekilde sarılır. Daha sonra üzerine yurt dışından ithal abmalajlama malzemeleriyle ikinci kat paketleme yapılır. İkinci yuvanızda koltuk takımlarınızın yanları takılarak istediğiniz yere bırakılır.

Fortmant, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı
Portmanto, banyo dolabı ve mutfak dolabı önce demonte hale getirilir. Sonra hijyenik şekilde sarılması yapılır. İkinci adreste montesi yapılarak yerlerine bırakılması sağlanır.

Çalışma Masası ve Ofis Büro Dolapları
Ev ve iş yerlerinizde bulunan çalışma masalarınız ve ofis dolaplarınız uzman ekibimiz tarafından demonte edilir. Düzenli ve kurallı şekilde sarılması sağlanır. İkinci evinizde veya iş yerinizde kurulumu ve dizaynı yapılır.

Telefonluk, Fiskos ve Sehpalar
Taşıma esnasında iş yerinizde veya evinizde bulunan telefonluk, fiskos ve sehpalar sarılır. İkinci adrese sağlam ve çiziksiz şekilde taşınması sağlanır.

Müzik Çalar, Cd ve Evrak Dolapları
Taşımalarda insanların hassasiyet gösterdiği en önemli konu müzik çalar, cd dolabı ve evrak dolaplarıdır. Biz bu konuda sizin manevi değeri olan Tüm cd ve kasetleri hasar gelmeden ikinci evinize veya iş yerinize taşıyoruz.

Firmamız Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Ofis İşyeri Taşımacılığında her zaman en üst kalite hizmeti sağlar.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle BURADAN irtibata geçin

Mobilya ve Beyaz Eşyaların Paketlenmesi
Eşyalarınızın taşınma sürecinde çarpmalardan ve çiziklerden korumak amacıyla yapılan paketleme evden eve nakliyatın en önemli adımlarından biridir. Özellikle mobilyaları çiziklerden ve yüzeyine gelecek darbelerden korumak çok önemlidir.

Tüm nakliyat firmaları eşyalarınızı kamyona yüklemeden önce sarar ve paketlerler, burada kullanılan paketleme malzemesinin kalitesi eşyaların kamyon içindeki salınım hareketleri sonucu oluşabilecek hasarları önlemek için önemlidir.

Paketleme malzemesine ödeyeceğiniz her kuruş eşyalarınızın daha sorunsuz gelmesi için önemlidir. Bu nedenle elli yüz lira daha fazla harcamaktan çekinmeyin, çünkü eşyalarınız daha değerli.

Bursa Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme
Eşya Paketleme Fiyatlama

Tüm nakliyat firmaları evden eve nakliyat hizmeti içinde mobilya ve beyaz eşyaların paketlenmesi dâhil fiyat vermektedir. Siz paketlemeyi kendiniz de yapsanız fiyata çok az bir etkisi olacaktır. Bursa evden eve nakliyat ’a üye tüm firmalar bu hizmeti vermekte ve bursa evden eve nakliyat mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesini firmanın yapmasını tavsiye etmektedir.

Eğer özel bir paketleme istiyorsanız nakliyat firmanız ile bu durumu paylaşın. Firma istediğiniz paketleme malzemesi ile gelecek ve fiyat olarak sadece paketleme malzemesinin fiyatını kadar ekstra bir ödeme yapacaksınız. İstediğiniz paketleme malzemesinin fiyatını online olarak öğrenebilirsiniz.

Tags:
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı