KURUMSAL NAKLİYAT

Profesyonel ve güvenilir kadrolar ile kurumsal firmalara kusursuz Kurumsal Taşıma hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyor.

Kurumsal İşyeri Ofis Nakliyatı
Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansötleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. Bursa her bölgedeorganize şekilde çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve bürolarınızı taşıyoruz. İlkeli ve prensipli duruşuyla Bursa’ da nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektörde zirve yapmıştır.

En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur. İş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir.Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir.

Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir. Demonte olan eşyalarınız hijyenik şekilde paketlenir. İkinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur.

Aradığınız profesyonel ofis ve büro taşıma uzman marangozlar ile Zirve ofis ve iş yeri taşıma şirketimizde. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz.

Ofis Büro Taşıma Esasları
Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konularda biride dosya, klasör, arşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir.

Bursa Zirve Nakliyat size özel paketleme ve kolileme sistemi sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekip tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ve ikinci yere aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir türlü kolaylıklarından faydalanın.

Bursa’ da kurumsal yapı içinde faaliyet gösteren tek firması Zirve Nakliyat Şirketidir.

Asansörlü Ofis Büro Taşıma
Dar merdivenler ve Yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yeriniz sorunsuz taşınıyor. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıyabilmek için, yurt dışından taşıma asansörleri getirdik. Bu asansörler Yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörleridir. Sizde bizimle içiniz rahat şekilde ofis ve iş yerinizi asansörlü taşıma sistemiyle taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması yaptırmak için bizi arayın.

Sigortalı Ofis İşyeri Taşıma
Sigortalı ofis ve iş yeri taşıması garantili olarak Zirve Nakliyat şirketi tarafından yapılır. tüm ofis ve iş yeri taşımalarınız garanti altında yapılır. Zirve sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. Zirve nakliyat firması eşyanızı nasıl aldıysa o şekilde size teslim eder. Kendi firma ve elemanlarında kaynaklanan tüm hasar ve ziyanınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firma ile sigortalı ofis ve iş yeri taşıtmak istiyorsanız bizi arayın.

Bursa Zirve nakliyat şehir içi ofis ve iş yeri taşıması yapıyor. Sizlerin Bursa içinde tüm ilçe ve semtlerde şehir içi ofis ve iş yeri taşımanız yapılır. En iyi ekipler Bursa’de size garantili ve sigortalı ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Başta Nilüfer olmak üzere Yıldırım, Osmangazi, Kestel, İznik, Yenişehir, İnegöl, Keles, Orhaneli tüm ilçelerde ofis ve iş yeri taşıması yapıyoruz.

Şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması geniş araç filomuzla 7/24 kesintisiz olarak yapılır. Bursa’ dan tüm il ve ilçelere ofis ve iş yeri taşıması yapılır.

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden Bursa’e ofis ve iş yeri taşıması yapılır. Türkiye’de tüm illerde bir ilden diğer ile şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması yapılır. Sizde garantili ve sigortalı şehirler arası ofis taşıması için bizi arayın.

Ofis ve iş yeri taşıma fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak ortalama fiyat alabilirsiniz. Net rakam için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Bursa’ da hesaplı ve kaliteli ofis taşıma Zirve Nakliyat firmasında. Sizde hemen arayın kaliteli ve ekonomik taşıma fiyatlarından faydalanın.

Tags:
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı